Osobitá krása růženínu vynikne i na ženském těle

Náramky a náhrdelníky – růženín lze velmi snadno opracovat do mnoha podob a jednou z těch nejoblíbenějších jsou náušnice, prsteny, náramky a náhrdelníky. Nesmírně vyzdvihují ženskou jemnost a přirozené ženské vlastnosti. Pomáhá to zejména ženám samoživitelkám, které nemají partnera a musí zastávat v rodině jeho „mužské“ funkce.

Jak ho nejlépe využít

Růženín pro spaní – drobné krystaly růženínu stejně jako čistého křišťálu lze zavěsit nad postel a využívat jako přirozenou oporu při usínání. V dnešní neklidné době je každá drobnost, která zahání chmury a chronický stres, důležitá. A právě všechny podoby křišťálu mají značnou schopnost zklidnit mysl a přesměrovat ji k něčemu příjemnému a pohodovému.
Růženín pro tvořivé osobnosti – lidé, kteří se živí nebo baví drobnou tvůrčí manuální činností, jako je např. vyšívání, tkaní koberečků, výroba dekorativních předmětů a vánočních ozdob, mohou mít růženín nablízku jako inspirativní prvek. A inspirace přichází obvykle tam, kde je klid, potřebné zázemí, kde nás nic neruší a kde také převládají světlé a jemné tóny barev na oblečení, malbách stěn, závěsech apod. A růženín je sám o sobě symbolem jemnosti a ryzí čistoty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back To Top